Обирай

КПФККіМ

Флагман мистецької освіти Поділля

Студентська родина

Коледж - креативний простір

Наші новини

01 грудня 2022 року в Кам’янець-Подільському фаховому коледжі культури і мистецтв на черговому засіданні гуртка «Музична вітальня» (керівник – Бєлєуш Інна Сергіївна), який є невід’ємною творчою складовою роботи циклової комісії музично-теоретичних дисциплін (голова комісії – Рудько Емілія Йосипівна), була проведена літературно-музина година, присвячена ювілею класика української музики Миколі Віталійовичу Лисенку під назвою «І зійде сонце в небі синім».

Під час заходу студенти ознайомилися з біографією М.В.Лисенка, музичного символу нації, з творчою діяльністю якого пов’язана епоха становлення професійної музики, театру та мистецької освіти в Україні, який понад півстоліття віддав композиторській діяльності, написавши більше тисячі самобутніх, різноманітних за жанрами та формою творів.

На сцені лунали твори М.В.Лисенка у виконанні студентів спеціалізацій «Народне пісенне мистецтво», «Духові інструменти», «Музичне мистецтво естради» - Корнійко Іллі, Тесленко Катерини, Кльоц Миколи, Давидової Наталії, Адамчук Дарії, Орбу Лорі-Дани, Гринчук Анастасії (викладачі – Столаба Тетяна Вікторівна, Боднар Ольга Леонідівна, Виниченко Ніна Вікторівна) та хорової капели «Гомін» (керівник Боднар О.Л., концертмейстера – Тимчук Г.І., Гудзь Т.А.).

Не змогли завадити проведенні заходу екстремальні умови: під час «Музичної вітальні» була оголошена повітряна тривого й усі учасники та глядачі з нетерпінням чекали її закінчення в укритті коледжу. По закінченні тривоги відбулось планове відключення електропостачання, але й це стало на заваді проведення заходу – глядачі допомогли покращити освітлення аудиторії з допомогою ліхтариків, створити ще більш теплу та камерну атмосферу й ведучі – Хрущ Діана (41348 група) та Кльоц Микола (23567 група) продовжили літературно-музичну годину.

Пісенні номери звучали за допомогою майстерності та чуйної підтримки концертмейстерів – Нелюбової Тетяни Борисівни та Новіченко Юлії Петрівни.

Фото та відеозйомку здійснили студенти 457 групи Бутилюк Максим та Марчук Денис.

Підсумував захід директор коледжу Нижник Сергій Володимирович, який подякував голові циклової комісії Е.Й.Рудько, керівнику «Музичної вітальні» І.С.Бєлєуш, викладачам та учасникам концерту, що не зважаючи на такі екстремальні умови, показали високий рівень виконавства та в такій теплій атмосфері, познайомили глядачів із сторінками життєвої та творчої діяльності класики української музики М.В.Лисенка.

По завершенні літературно-музичної години учасники та гості заходу, за незмінними традиціями гуртка «Музична вітальня» ділились враженнями та особистими переживаннями, зігріваючись запашним чаєм та ласуючи смаколиками, підготовленими організаторами заходу.

 

    

 

Коледж в соціальних 

мережах