Гуртожиток

Студентський гуртожиток коледжу радо вітає мешканців та відвідувачів. 

У гуртожитку  створено сприятливі умови для проживання, навчання та відпочинку. Проведено благоустрій території гуртожитку, у фойє облаштовано робоче місце для чергових та інформаційні стенди  студентського самоврядування.

На кожному поверсі гуртожитку є кухня, обладнана газовими плитами, робочими столами та мийками. Обладнані кімнати: побутові, пральні та  сушильні, ізолятор. Студенти дбають про покращення і підтримання порядку, допомагають у ремонтних роботах.

В гуртожитку створені належні умови для організації самопідготовки.

До послуг студентів кімната самопідготовки, укомплектована підручниками, методичними матеріалами та періодичними виданнями з фаху.

Вихователем гуртожитку створено папку методичних матеріалів на допомогу самостійному оволодінню студентами навиками роботи з книгою, елементами конспектування та реферування.

До послуг студентів-випускників створено банк даних про вищі заклади освіти, в яких можна продовжити навчання.

Контроль за самопідготовкою студентів здійснює вихователь та черговий куратор групи, який проводить предметні консультації.

В кімнаті відпочинку студенти можуть переглянути телепередачі та відеофільми різної тематики. В теплій дружній атмосфері тут проходять зустрічі з творчими особистостями, літературні вечори, бесіди та засідання студентських клубів.

 

Наявні вільні місця для проживання.

З метою покращення житлово-побутових умов в гуртожитку щорічно проводяться огляди-конкурси на кращу кімнату гуртожитку.

Організатори конкурсу – дирекція коледжу, адміністрація гуртожитку, міський комітет профспілки працівників культури, студентський профком та студентська рада гуртожитку.

Огляди-конкурси проводяться згідно Положення, наказу директора коледжу, спільної постанови студпрофкому та міського комітету профспілки працівників культури.

Переможці огляду конкурсу нагороджуються цінними та заохочувальними призами від дирекції коледжу, студпрофкому та міського комітету профспілки працівників культури.

Результати огляду-конкурсу постійно висвітлюються в «Студентському віснику» та стінгазеті гуртожитку.