Музей – жива пам’ ять коледжу

У стінах музею – наша історія за 90 років: імена, події, факти, відомості про основні етапи діяльності закладу, світлини керівників, викладачів, відомих випускників та творчі здобутки сьогодення. Мовою документів написана та щоденно пишеться кожна сторінка біографії коледжу. Музей – жива пам’ ять коледжу. Музей впродовж 15 років існує та працює зусиллями ентузіастів, які збирають, систематизують і презентують інформацію про сучасні досягнення та успіхи колективу, активно працюють над пошуком документальних джерел, які відкривають невідомі сторінки історії коледжу, нові грані творчості наших викладачів – відомих особистостей, талановитих подільських музикантів, композиторів.

Архівні довідки, історичні дайджести, наукові розвідки , прес-релізи, оголошення, плакати, теки інформаційних матеріалів, відеоматеріали, спогади ветеранів, ретро світлини, нагороди, електронні ресурси – це далеко не повний перелік музейної колекції. Ще багато подій та імен, доля яких пов’язана з коледжем, потребують дослідження та представлення у музейних експозиціях, тому головним завданням діяльності ради музею була і залишається систематична пошукова робота та створення презентаційних видань з історії спеціальностей, спеціалізацій, циклових комісій, творчих колективів та персоналій. 

За матеріалами, які зібрано в фондах музею, підготовлені видання: «Віхами історії – у сьогодення: хроніка подій»; «З історії коледжу (двічі народжене)», екскурс в історію; «Кам’янець-Подільському коледжу культури і мистецтв – 75, 80 років», буклети; «Під сузір'ям успіху: літопис музичних звершень», ювілейне видання до 55-річного ювілею з часу створення циклової комісії народного інструментального мистецтва (духові інструменти); «50 років у вихорі танцю», презентаційне видання з історії створення, становлення і розвитку циклової комісії хореографічних дисциплін та спеціальності «Хореографія»; «Наш спогад – у біографію коледжу», цікаві факти; «25 успішних кроків студентської дирекції», до ювілею з часу створення ради студентського самоврядування; «Ми повертаємось у ті роки», книга спогадів ветеранів; «Кетяг сліпучого квіту», книга про випускників; історична довідка на web-сайті коледжу та довідково-бібліографічне видання «Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв: історія і сучасність» (Випуск 1, 2). У виданні зібрано матеріали про історію та сучасний стан навчального закладу, інформацію про творчі здобутки викладачів і випускників коледжу. Представлені документальні джерела (публікації з періодичних видань та інтернет-ресурсів, матеріали науково-практичних конференцій і семінарів, програми концертів, конкурсів, фестивалів). Видання розраховане на краєзнавців, бібліотечних працівників, фахівців у галузі культури, освіти, мистецтва для науково-дослідної, методичної, педагогічної та навчально-виховної діяльності. До ювілею коледжу підготовлено третій випуск видання, яке буде презентовано під час ювілейних урочистостей.

Музей – це те місце, де можна зустрітися з минулим, побачити сьогодення та зазирнути в майбутнє.

Заходи музею

Особистості

Музейний куток

Символіка