Новини

10 січня 2023 року відбувся практичний інтерактив за участі членів Ради з організаційно-виховної роботи та методоб’єднання кураторів академічних груп. На засіданні обговорювалися заходи щодо реалізації основних положень Концепції національно-патріотичного виховання коледжу на 2022/2025 роки та визначено, що головним завданням Концепції є виокремлення національно-патріотичної стратегії як пріоритетного напрямку виховання студентів коледжу та стратегічним завданням педагогічного колективу.

Завідувач відділення Олександра Павлюк ознайомила учасників заходу з нормативно-правовими документами з національно-патріотичного виховання та інноваційними практиками щодо їх реалізації. Питання студентоорієнтованого навчання як пріоритетного напрямку формування патріотичної свідомості учасників освітнього процесу висвітлив Сергій Нижник, т.в.о. директора коледжу. Працівники бібліотеки Ліля Осадчук та Леся Владика презентували досвід роботи з організації сучасних книжкових виставок, окреслили їх роль в системі національно-патріотичного виховання студентів та провели огляд постійнодіючої виставки-інсталяції «ЗСУ: наша віра – наша сила». Соціальний педагог Наталія Чорна представила кейс порад кураторам академічних груп із забезпечення психологічного супроводу та психологічної підтримки студентів в умовах війни. Офіційний сайт коледжу презентував Петро Гаврилюк, заступник директора з навчальної роботи та проінформував про створення на оновленому інформаційному ресурсі рубрики, яка буде оперативно висвітлювати інформацію про проведені національно-патріотичні заходи.

Підготовлені адміністратором баз даних Тетяною Філіпчук методичні та презентаційні матеріали куратори академічних груп зможуть використовувати під час підготовки та проведення виховних годин національно-патріотичного спрямування.