Новини

10 вересня 2022 року вся творча інтелігенція митців екранних видів мистецтва відзначала День українського кіно. Не залишилась осторонь і циклова комісія «Кіно-, фото-, відеосправа» Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв.

Особливо затишно виглядала в цей день виставково-актова зала навчального корпусу, що по вул. Огієнка, 39, де, крім виставки студентів спеціальності «Образотворче, декоративно-прикладне мистецтво та реставрація», чільне місце зайняла символіка нашої держави: прапор, герб, синьо-жовті кульки, вишиваний рушник та добірки фотоматеріалів і практичних робіт студентів спеціалізації «КФВ».

У світ кіно запросив глядачів відеокліп студентки 337 групи Владислави Радзіонової «Вітаємо з Днем українського кіно», в якому щиро посміхались глядачам майстри українського поетичного кіно Олександр Довженко, Леонід Осика, Сергій Параджанов, Іван Миколайчук, Леонід Биков, Олесь Санін, Ахтем Сеітаблаєв, Катерина Горностай, Олег Сєнцов, Сергій Лозниця, Кіра Муратова, Юрій Ільєнко…

Програму урочистостей продовжив калейдоскоп творчих доробків студентів 337 групи, який підготував Денис Гладій на основі відеоспостережень різної тематики жанрів та стилів його однокурсників.

Презентація документального фільму «Об’єднані вогнем» випускника коледжу спеціалізації «КФВ» 2012 року Володимира Мазуренка повела в світ волонтерської праці, людей закоханих в стихію вогню.

Родзинкою свята стала відеозамальовка про першокурсників, яку підготували студенти 4 курсу: Максим Бутилюк, Денис Марчук, Діана Танасійчук, Ксенія Борисова, де музичним супроводом прозвучало соло на гітарі Олександра Гнидко.

До вітань першокурсників долучились студенти 2 і 3 курсів. Ведучі свята Катерина Білик та Софія Мельник крок за кроком вели глядачів у світ захоплень, творчих пошуків, ілюзій, мрій і надій студентів, що обрали кіно, фотографію і відео своїм фахом та вперто досягають мети.

Своєрідною крапкою урочистостей стало нагородження студентів – учасників фотовиставки «Тиша…», яка тішила око шанувальників мистецтва художньої фотографії, мешканців та гостей нашого міста з травня місяця. «Ніби запрошувала їх на хвилинку послухати тишу, коли гримлять вибухи і ворог вперто плюндрує рідну землю…», саме це підкреслила в своєму вітанні завідувачка відділення Олександра Павлюк.

Лектор-екскурсовод галереї мистецтв Державного історичного музею-заповідника Віра Цішковська щиро подякувала колективу фахового коледжу культури і мистецтв за багаторічну, плідну співпрацю.

 

 

    

 

   

 

Щасливі посмішки, радісні обличчя нагороджених і гостей свята Дня українського кіно, ніби стверджували, що Україна нездоланна, коли є така молодь, що прагне творити красу.

Матеріали підготувала викладач циклової комісії «КФВ» Ніна ЛАТЮК