Обирай

КПФККіМ

Флагман мистецької освіти Поділля

Студентська родина

Коледж - креативний простір

Наші новини

Методичний семінар

    17 січня 2024 року відбувся методичний семінар «Нові виклики для сучасної молоді: як організувати ефективну виховну  роботу?» за участі учасників ради з організаційно-виховної роботи та методоб’єднання кураторів академічних груп.

   З методичними доповідями, в яких окреслили пріоритетні цілі, завдання та напрямки виховної роботи у вимірах сьогодення виступили Нижник С.В., т.в.о. директора коледжу та  Павлюк О.Я., завідувач відділення.  З технологіями виховання студентів в умовах воєнного стану ознайомила у презентації Продан Ю.П., викладач циклової комісії загальноосвітньої підготовки, куратор академічної групи.

    Досвідом роботи поділилися куратори академічних груп: патріотичне виховання студентів засобами інтегрованості освітнього процесу (Красілич І.М.), особливості виховання студентів в умовах дистанційного навчання (Латюк Н.І., Раїнчук Д.В.), забезпечення умов для самореалізації студентів відповідно до їх здібностей, вподобань та інтересів (Літинська І.В), формування музичних смаків студентів в умовах позааудиторної роботи:  відвідування концертних програм (за абонементом) та їх  обговорення на виховних годинах (Виниченко Н.В.), об’єднуємося у творчості: мистецькі майстерки як платформа креативних ідей та спільної творчості (Горна Л.А.), виховання екологічної культури студентів та залучення їх до роботи екологічного гуртка (Микитюк О.І.), превентивні заходи щодо профілактики негативних явищ в студентському середовищі: булінг, гендерна нерівність (Григорків Л.А., Новіцька-Саричева О.О.).

Учасники семінару проаналізували  результати анкетування студентів нового набору щодо їх адаптації до навчання та включення в освітній процес (Чорна Н.П., соціальний педагог) і окреслили план спільних дій з координації виховної роботи коледжу та гуртожитку. (Нижник В.В., вихователь). Інформаційне забезпечення семінару – Філіпчук Т.М., адміністратор баз даних.

 

 

Коледж в соціальних 

мережах