Обирай

КПФККіМ

Флагман мистецької освіти Поділля

Студентська родина

Коледж - креативний простір

Наші новини

Переваги та особливості застосування інноваційних педагогічних технологій у вивченні безпекових дисциплін в закладах вищої освіти.

участь в круглому столі

    18 травня 2023 року на базі Університету економіки і підприємництва було проведено круглий стіл на тему: «Переваги та особливості застосування інноваційних педагогічних технологій у вивченні безпекових дисциплін в закладах вищої освіти», організований спільно із Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області.

    У роботі взяли участь педагогічні, науково-педагогічні працівники, фахівці з охорони праці закладів фахової передвищої, вищої освіти Хмельницької області, педагогічні працівники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області, а також доєдналися у режимі онлайн студенти та професорсько-викладацький склад кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики Львівського національного університету імені Івана Франка.

  Особливості викладання безпекових дисциплін в коледжі в тезах виступу розкрили викладачі коледжу Валентина Булаєнко та Олена Микитюк.

 

      

   

 

 

Коледж в соціальних 

мережах