НАША ІСТОРІЯ

                                                                                                                         

До миті мить – і вже летять роки,

З хвилин – життя, секунди – в дати.

Бурхлива  й тиха течія ріки

І не спинить її, і не догнати.

 

     Коледж має свою творчу біографію, історію із вагомими віхами, яскравими подіями, періодами та персоналіями. Завдяки щоденній роботі викладачів, їх творчому неспокою, народна та професійна культура рясно вродила вагомими духовними здобутками. У нас – славне минуле, яскраве сьогодення і перспективні сподівання на майбутнє.

     Сучасний коледж – це мистецький навчальний заклад, де є всі умови для отримання якісної професійної освіти, творчої діяльності, де плідно працюють кваліфіковані, з надзвичайно високим творчим потенціалом викладачі. В його стінах плекаються нові українські таланти та зростає нове покоління працівників культури, сучасних менеджерів соціокультурної діяльності. Це – знаний творчий заклад, що славиться не тільки своїми освітніми традиціями та мистецькими здобутками, а також талановитими випускниками, які наполегливо працюють в закладах культури, розвивають і примножують культурні традиції рідного краю та активно долучаються до інноваційних змін в галузі. Знання, отримані в коледжі, допомагають кожному із них опанувати не одну життєву дорогу.

     Публікації, які розміщені в цьому розділі, допоможуть доторкнутися до нашої історії – і оживе багатогранність життя плеяди талановитих митців, педагогів, сьогоднішніх студентів у єдиному і злагодженому звучанні хорів, оркестрів, танцюристів, режисерів, художників.

     Схиляючись у пошані перед тими особистостями, які творили історію нашого коледжу, ми, сучасне покоління викладачів та студентів, продовжуємо писати її щоденними творчими справами, натхненною працею та новими здобутками.

Освітня діяльність та кадровий потенціал

Адміністрація та персонал

Кампуси

Бібліотека

Сьогодні, в добу комп’ютеризації, книга все ж таки залишається неоціненним скарбом, як джерело мудрості, знань, досвіду та фундаментом освіти; а бібліотеку, книгозбірню можна назвати основою цього фундаменту.

Освіта і бібліотека – ці два поняття невід’ємні одне від одного. Адже бібліотеки навчальних закладів зорієнтовані на задоволення потреб користувачів –викладачів, студентів і ріст професійної компетенції педагогічних  кадрів – теж у великій мірі залежить від бібліотекарів, від їхнього вміння спрямувати педагогів на вибір потрібної інформації.

   Особливість інформаційної функції бібліотеки полягає в тому, що вона реалізується нею в тісній взаємодії з іншими суб’єктами інформаційного процесу, з використанням різних каналів розповсюдження інформації. Забезпечуючи своїх користувачів доступом до інформаційних ресурсів, бібліотека захищає їх від потоку непотрібної інформації і таким чином контролює інформаційну безпеку особистості. Здійснюючи систематизацію та каталогізацію документів, довідково-бібліографічне обслуговування, бібліотека створює основу багатьом сучасним інформаційним процесам.

  Отже, найважливішим завданням сьогодні усвідомлення кожного колективу, що бібліотека – це інформаційний ресурс навчального закладу, а не другорядна, допоміжна структура. Провідна мета та основні напрямки роботи бібліотеки завжди визначаються адміністрацією закладу та вимогами підготовки фахівців в галузі.